Szybkie ładowanie. Duży zasięg.

Nowy IONIQ Electric ma zerową emisję spalin, jednocześnie zapewniając ekscytujące wrażenia z jazdy i całkowicie elektryczny zasięg aż 311 km na jednym ładowaniu. Co więcej nowy, wydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy osiąga 80% stanu naładowania w przeciągu godziny podczas ładowania w stacji szybkiego ładowania (DC). Elektryfikacja to przyszłość. A przyszłość właśnie nadeszła.

1

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai IONIQ Electic już teraz od 153 200 zł brutto w programie „Mój Elektryk”. Zyskaj aż do 27 000 zł dopłaty rządowej.

Ładowarka Hyundai WallBox

Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

 1. Przód nowego Hyundaia IONIQ Electric.

  Przekracza oczekiwania.

  Elegancka i aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ została dopracowana dzięki zastosowaniu nowych elementów stylistycznych, takich jak wyraziste reflektory full LED oraz nowa dynamiczna osłona chłodnicy.

 2. SmartSense system wspomagania kierowcy

  Zaawansowany system wspomagania kierowcy.

  Ciesz się jeszcze większym bezpieczeństwem i spokojem ducha dzięki zaawansowanemu systemowi wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense.

 3. Zdjęcie 38.3 kWh akumulatora.

  Dodatkowa pojemność baterii dla jeszcze dłuższej jazdy.

  Powiększona o 38,3 kWh bateria o dużej mocy zapewnia jeszcze większą pojemność energetyczną, maksymalizując zarówno jazdę elektryczną jak i energię zgromadzoną podczas hamowania.

  Zaprojektowany z myślą o efektywności.

  Eleganckie nadwozie IONIQa zostało starannie zoptymalizowane pod kątem jak najniższego zużycia paliwa. Współczynnik oporu powietrza o wartości zaledwie 0,24 sprawia, że jest to jeden z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku. Odnowione elementy designu podkreślają wyrafinowany wygląd pojazdu.

  Image of the electric motor of the new Hyundai IONIQ Electric.

  Silnik elektryczny.

  Silnik elektryczny nowego modelu IONIQ został ulepszony aby zapewnić jeszcze większą wydajność. Kierowca skorzysta z dodatkowej mocy akumulatora, powiększonego o 36% do 38,3 kWh. Ten niezwykle efektywny polimerowy akumulator litowo – jonowy napędza silnik o mocy 136 KM. Silnik już od momentu uruchomienia osiąga maksymalny moment obrotowy 295 Nm, co zapewnia imponujące przyspieszenie – w 10.2 sekundy możesz osiągnąć prędkość 100 km/h

  Image of a person using the Bluelink app.

  System łączności Bluelink®

  Kontroluj swój samochód za pomocą telefonu lub głosu. Nowy Hyundai IONIQ został wyposażony w system Hyundai Bluelink®, który przez połączenie aplikacji z pojazdem i pokładową telematyką pozwala kierowcy na zdalne sterowanie wieloma funkcjami samochodu.

  Zalety elektyczności.

  Nowy silnik elektryczny o mocy 100 kW zapewnia potężny moment obrotowy i imponujące przyśpieszenie. Nowy IONIQ Electric łączy wyjątkową aerodynamikę z zerową emisją spalin. Odkryj niezwykłe zalety modelu IONIQ Electric poniżej.

  1. Zerowa emisja spalin.

   Nowy IONIQ Electric nie spala ani benzyny ani oleju napędowego, dzięki czemu oferuje zerową emisję spalin oraz brak hałasu silnika, zapewniając całkowicie elektryczny zasięg aż 311 km (WLTP) na jednym naładowaniu.

  2. Niższe koszty utrzymania.

   Pojazdy elektryczne nie potrzebują zbiornika oleju, układu przekładniowego ani katalizatora - co oznacza niższe koszty konserwacji i brak konieczności wymiany oleju.

  3. Natychmiastowe przyspieszenie.

   Błyskawicznie szybkie po uruchomieniu samochodu – pokochasz to przyspieszenie. Potężny silnik elektryczny o mocy 100 KW i akumulator 38.3 kWh zapewniają natychmiastowy moment obrotowy i imponujące przyśpieszenie.

   5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Electric jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

   Picture of a woman sitting inside the all-new KONA Hybrid.
   2
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty logo.

   8 lat gwarancji na baterię wysokiego napięcia.

   Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Electric został objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.