Zapis na jazdę testową

Zapisz się na jazdę testową

Prosimy wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i umówić się na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Więcej danych
 
 
 

Dealer Hyundai

Auto Mobil
ul. Gdańska 17
84-200 Wejherowo
tel.: +48 (58) 677 66 16

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


WYKORZYSTANIE DANYCH NA POTRZEBY REALIZACJI JAZDY TESTOWEJ

Informujemy, że zawarte w powyższym formularzu i podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu umówienia i realizacji jazdy testowej przez Hyundai Motor Poland oraz wskazanego przez Państwa Autoryzowanego Dealera Hyundai. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów przetwarzania Pana/Pani danych znajdują się w informacji o prywatności dostępnej na stronie Polityka prywatności , a także u każdego Autoryzowanego Dealera Hyundai oraz w każdej Autoryzowanej Stacji Obsługi Hyundai. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o Kontakt.
INFORMACJE O OFERTACH, USŁUGACH, BADANIACH SATYSFAKCJI

Niniejszym zgadzam się na kontakt ze strony Hyundai Motor Poland sp. z o.o. (ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa) jako administratora danych oraz Autoryzowanych Dealerów Hyundai, w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów z grupy Hyundai – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach.
W związku z tym, udzielam zgody na kontakt ze strony Hyundai Motor Poland i Autoryzowanych Dealerów Hyundai:

Informacja o wycofaniu zgody


Zgadzając się jak powyżej, przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji.
Więcej informacji o sposobie korzystania z Pani/Pana danych osobowych dostępnych jest na stronie
Polityka prywatności .

INFORMACJA O WYCOFANIU ZGODY

Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać powyżej udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat. W tym celu prosimy o Kontakt dowolnie wybraną przez Państwa drogą. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach grupy Hyundai oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji).
// Event snippet for Połączenie telefoniczne – kontakt do potencjalnego klienta conversion page