Wyższy poziom hybrydy.

Odświeżona i odmieniona KONA Hybrid kontynuuje obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Zalety Nowego Hyundaia KONA Hybrid.

KONA Hybrid przyciąga wzrok atrakcyjnym wyglądem, a dzięki innowacyjnemu hybrydowemu układowi napędowemu jest też bardzo oszczędna. Elegancko odświeżony i oferujący najnowsze inteligentne technologie, takie jak zaawansowane systemy wspomagania jazdy i intuicyjne funkcje łączności, ten wszechstronny SUV doskonale wygląda i zużywa niewiele paliwa.

 1. Charakter SUV-a i niepowtarzalny wygląd Nowego Hyundaia Kona Hybrid – widok z przodu.

  Design.

  Odważne, progresywne modyfikacje stylistyczne nadają nowemu Hyundaiowi KONA Hybrid bardziej opływowy, atletyczny wygląd, zachowując jednocześnie charakter SUV-a i niepowtarzalny wygląd.

 2. Niskie zużycie paliwa.

  Niech nikt nie mówi, że ograniczanie emisji musi być nudne – innowacyjny hybrydowy układ napędowy zapewnia niewielkie zużycie paliwa i ekscytujące osiągi.

 3. Mnóstwo miejsca w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai Kona Hybrid – widok z góry.

  Wszechstronność SUV-a.

  Przestronność bez kompromisów – Nowa KONA Hybrid oferuje dużo miejsca zarówno dla pasażerów, jak i ładunku przewożonego w bagażniku.

  Czym jest hybryda?

  Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy oraz elektryczny, które współpracują ze sobą. Efektywne współdziałanie umożliwia pojemny akumulator, dzięki czemu zużycie paliwa i poziom emisji są rekordowo niskie. Samochód niezauważalnie przełącza się między silnikiem spalinowym i elektrycznym, a czasami włącza obie jednostki napędowe równocześnie. Układ hamowania odzyskowego wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania samochodu, jednocześnie ładując akumulator, aby użytkownik nie musiał tego robić.

  Silnik spalinowy i elektryczny nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid.
  Zaawansowane układy wspomagania jazdy nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid.

  Większe bezpieczeństwo.

  Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

  Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami nowego kompaktowego SUV-a Hyundai Kona Hybrid.

  Najnowocześniejsza łączność.

  Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, parkingach i wielu innych.

  Poznaj całą rodzinę Hyundai KONA.

  Jeśli szukasz auta o bardziej sportowym wyglądzie, to Nowy Hyundai KONA jest po raz pierwszy oferowany w dynamiczne stylizowanym, inspirowanym sportami motorowymi wykończeniu N Line.

  Nowy SUV Hyundai Kona Electric podczas ładowania.

  Elektryczny Hyundai.

  Nie masz pewności, czy samochód elektryczny jest dla Ciebie? Dowiedz się więcej.

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, Nowa KONA Hybrid jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

  Kompaktowy SUV Hyundai Kona Hybrid w kolorze Surfy Blue – ujęcie z tyłu.
  Logo „5 lat gwarancji bez limitu kilometrów” i „8 lat gwarancji na akumulator
  1